Stanisław Magot

98 - 400 Wieruszów

ul. Warszawska 113

Zapraszamy do serwisu

tel.  48 668 216 761

tel. 48 62 78  41261

stmagot@gmail.com

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

Wiertarka elektryczna

 

 

   Wiertarka jest trzecim niezbędnym elektronarzędziem majsterkowicza, a właściwie dwie wiertarki. Jedna mała na wiertła o średnicy do 13 mm, a druga większa, z udarem, dużej mocy - powyżej 1000 W, z głowicą          na wiertła i przyrządy o większej średnicy trzpienia czy uchwytu.

   Wiertarki powinny posiadać regulację obrotów oraz obroty prawe i lewe, będą wówczas spełniać w razie potrzeby rolę wkrętarek.

 

 

            

 

        

Niezbędne akcesoria i dodatki.

 

Stojak do wiertarki, pozwalający używać wiertarkę jako wiertarkę stołową.

 

           

Wiertła do drewna - Wiertła do metalu - Wiertła do wiercenia w płytkach ceramicznych i szkle oraz inne wiertła i frezy w zależności od potrzeb. (Wiertła do metalu mogą również z powodzeniem wiercić w drewnie).

 

Kamienie szlifierskie przeznaczone do szlifowania metalu i twardych tworzyw sztucznych.

 

Taśma szlifierska nadająca się do szlifowania powierzchni miękkich stopów metalowych, kamienia, szkła              i tworzyw sztucznych.

 

Szczotki doczołowe (włoski z nylonu) przeznaczone do usuwania starej, zniszczonej farby z powierzchni drewnianych (okna, drzwi).

 

Wiertarki są bardzo wszechstronnymi urządzeniami i wyprodukowano do nich wiele

różnego oprzyrządowania oraz narzędzi współpracujących. Oprócz podstawowych czynności 

i dodatków do nich, które podałem, można we własnym zakresie poszerzyć swój zestaw

osprzętu i dodatków, dzięki którym te elektronarzędzia nabiorą jeszcze większej funkcjonalności.