Wiertarka jest trzecim niezbędnym elektronarzędziem majsterkowicza, a właściwie dwie wiertarki. Jedna mała na wiertła o średnicy do 13 mm, a druga większa, z udarem, dużej mocy - powyżej 1000 W, z głowicą na wiertła i przyrządy o większej średnicy trzpienia czy uchwytu.
Wiertarki powinny posiadać regulację obrotów oraz obroty prawe i lewe, będą wówczas spełniać w razie potrzeby rolę wkrętarek.
Niezbędne akcesoria i dodatki.
Stojak do wiertarki, pozwalający używać wiertarkę jako wiertarkę stołową.
Wiertła do drewna - Wiertła do metalu - Wiertła do wiercenia w płytkach ceramicznych i szkle oraz inne wiertła i frezy w zależności od potrzeb. (Wiertła do metalu mogą również z powodzeniem wiercić w drewnie).
Kamienie szlifierskie przeznaczone do szlifowania metalu i twardych tworzyw sztucznych.
Taśma szlifierska nadająca się do szlifowania powierzchni miękkich stopów metalowych, kamienia, szkła i tworzyw sztucznych.
Szczotki doczołowe (włoski z nylonu) przeznaczone do usuwania starej, zniszczonej farby z powierzchni drewnianych (okna, drzwi).
Wiertarki są bardzo wszechstronnymi urządzeniami i wyprodukowano do nich wiele
różnego oprzyrządowania oraz narzędzi współpracujących. Oprócz podstawowych czynności
i dodatków do nich, które podałem, można we własnym zakresie poszerzyć swój zestaw
osprzętu i dodatków, dzięki którym te elektronarzędzia nabiorą jeszcze większej funkcjonalności.
iele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekrTo jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wanie, pokażą się one z wybranym efektem.
Zapraszamy do serwisu
Stanisław Magot
98 - 400 Wieruszów
ul. Warszawska 113