Szlifierka kątowa

Szlifierka kątowa to drugie niezbędne elektronarzędzie w Twoim przydomowym warsztacie. Szlifierkę zwykłego majsterkowicza powinien charakteryzować: 

   - Energonomiczny i smukły kształt obudowy, pozwalający na pewne trzymanie oraz  posługiwanie się nią z łatwością, nawet niedużymi dłońmi.

   - Wielkość nie większa niż 30 cm.

   - Moc znamionowa ok. 1000 W.

   - Praca z tarczami o średnicy 125 mm i otworem mocującym 22,2 mm. (Tarcz oraz różnych roboczych dysków o takim rozmiarze jest największy wybór)

 

Przydatne tarcze do szlifierki.

 

   Podstawową tarczą jest: Tarcza do metalu, którą możemy przycinać elementy metalowe różnych kształtów i blachy, z grubsza je szlifować, oraz wyrównywać.

 

   W ofercie dla profesjonalistów jest masę specjalistycznych tarcz, ale zwykłemu majsterkowiczowi powinna wystarczyć: Diamentowa tarcza do cięcia na sucho,          z powodzeniem obrabiająca beton, tynki, kamień i drewno (np.podłogi czy inne powierzchnie drewniane. Na biedę może zastąpić pilarkę tarczową do drewna).

 

   Do szlifowania oraz wygładzania obrabianych elementów służy: Tarcza ścierna.

 

Szybko i sprawnie usunie starą farbę ze ścian, rdzę oraz inne rodzaje starych powłok z powierzchni drewnianych lub metalowych: Szczotka tarczowa (druciki stalowe). 

 

iele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekrTo jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wanie, pokażą się one z wybranym efektem.

tel.  48 668 216 761

tel. 48 62 78  41261

stmagot@gmail.com

Zapraszamy do serwisu

Stanisław Magot

98 - 400 Wieruszów

ul. Warszawska 113