Stanisław Magot
98 - 400 Wieruszów
ul. Warszawska 113
Zapraszamy do serwisu
To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.
Szlifierka kątowa to drugie niezbędne elektronarzędzie w Twoim przydomowym warsztacie. Szlifierkę zwykłego majsterkowicza powinien charakteryzować:
- Energonomiczny i smukły kształt obudowy, pozwalający na pewne trzymanie oraz posługiwanie się nią z łatwością, nawet niedużymi dłońmi.
- Wielkość nie większa niż 30 cm.
- Moc znamionowa ok. 1000 W.
- Praca z tarczami o średnicy 125 mm i otworem mocującym 22,2 mm. (Tarcz oraz różnych roboczych dysków o takim rozmiarze jest największy wybór)
Przydatne tarcze do szlifierki.
Podstawową tarczą jest: Tarcza do metalu, którą możemy przycinać elementy metalowe różnych kształtów i blachy, z grubsza je szlifować, oraz wyrównywać.
W ofercie dla profesjonalistów jest masę specjalistycznych tarcz, ale zwykłemu majsterkowiczowi powinna wystarczyć: Diamentowa tarcza do cięcia na sucho, z powodzeniem obrabiająca beton, tynki, kamień i drewno (np.podłogi czy inne powierzchnie drewniane. Na biedę może zastąpić pilarkę tarczową do drewna).
Do szlifowania oraz wygładzania obrabianych elementów służy: Tarcza ścierna.
Szybko i sprawnie usunie starą farbę ze ścian, rdzę oraz inne rodzaje starych powłok z powierzchni drewnianych lub metalowych: Szczotka tarczowa (druciki stalowe).