27 maja 2017

   Bardzo trudno skomentować te wydarzenia, które ukazały się w naszej prasie, poparte przytoczonymi zdjęciami. Może za komentarz niech posłużą, słowa Katarzyny II - carycy Rosji, która powiedziała: “Z Polakami nie należy walczyć, tylko dać im wolność. A to wystarczy, aby sami siebie unicestwili”.
   Mamy takich narodowych przywódców, jakich sobie wybraliśmy,         na jakich zasługujemy i prawdę powiedziawszy, takich, jacy sami jesteśmy.
   Patrząc na sprawujących władzę w Europie, a także przywódców państw na świecie, nietrudno zauważyć, potwierdzenie tej reguły, że przywódcy poszczególnych krajów są podobni do swych obywateli.
   Sarkozy, Macron - prezydenci Francji
   Hawel - prezydent Czech
   Putin - prezydent Rosji
   Merkel - kanclerz Niemiec
   Mao - przywódca Chin
   Obama. Trump - prezydenci USA
   Thatcher, Blair - premier Wielkiej Brytanii.

   Można by tak wyliczać i podawać za przykład każdy znany nam kraj.         A więc bracia rodacy, szable w dłoń, w drugą rękę butelkę i huraa!!, dalej   na wrogów i przyjaciół, pod takim przywództwem, jakie sobie wybraliśmy    i na jakie zasługujemy, z ukontentowaniem, uciechą, naiwniactwem oraz mianem największego błazna wśród narodów świata. 

                                                      *      *      *

 

Nasi narodowi, duchowi przywódcy

iele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekrTo jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wanie, pokażą się one z wybranym efektem.

tel.  48 668 216 761

tel. 48 62 78  41261

stmagot@gmail.com

Zapraszamy do serwisu

Stanisław Magot

98 - 400 Wieruszów

ul. Warszawska 113